I nie mówcie, że zimno...
Dodano: 08.12.2014, 09:59
W miniony weekend do Świnoujścia zjechały morsy na Inwazję Morsujących Mikołajów. Była naprawdę gorrrąca atmosfera. Zresztą zobaczcie sami. Imprezę zorganizował świnoujski klub Morświny, a patronat honorowy objął Prezydenta Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz.
















































